Питання переробки сміття завжди були важливими в житті сучасного міста. Тим більше, коли вторинну сировину можна пускати в подальше виробництво. У цьому разі сміття стає цінною сировиною, а перероблене сміття - цінним продуктом.
То скільки ж коштує перероблене сміття? А це залежить від того, яке сміття і як його перероблено.
Компанія «Hubcap Creatures» не тільки утилізує розламані пластикові деталі, кухонне начиння, зіпсований електроінструмент та інший непотріб, а й дає їм друге життя у вигляді витворів мистецтва.

Британська Арт-компанія «Hubcap Creatures» складається з однієї людини - її засновника, дизайнера і техно-скульптора Птолемея Елрінгтона.
На початку 80-х років минулого століття він закінчив Бредфордський коледж за спеціальністю мистецтво і дизайн, а після цього багато їздив країною, займався дизайном сцени і сценографією. Брав участь у багатьох великих арт-проєктах. А потім повністю занурився у власну творчість.
Треба сказати, що Елрінгтон дуже цікава і весела людина. Адже якщо говорити про креативне мислення, то це така якість, яку, в принципі, виховати можна, але складно. Креативне мислення або є, або немає. У Птолемея воно в надлишку. Ось і творить він свої скульптури з того, що під руки попадеться. Основними матеріалами є старі автомобільні ковпаки, візки для продуктів, автомобільні запчастини та інший непотріб.
Ось із цих, спочатку «неживих» деталей, він і створює свої «живі» форми.
Виставки скульптур Птолемея Елрінгтона проводилися в багатьох країнах світу, і треба сказати, що його птахи і тварини мають великий попит не тільки на території Британії, а й за кордоном.
Серед клієнтів техно-скульптора такі відомі компанії, як DEFRA, The Eden Project, Kenwood, the R. S. P. B., The Environment Agency, WWF і багато інших...
Скульптури майстра прикрашають багато мерій і консульств. Його часто запрошують на ТБ-програми і пишуть про нього в пресі (The Times, The Telegraph, The Daily Mail, The Sun, FHM, The Observer і багато інших).
Ну а колишній електроінструмент підходить для виготовлення літачків.
Зі старими продуктовими візками працює не тільки Птолемей Елрінгтон. Цей жанр скульптурних композицій так і називається - «Trolley Art».
Якщо Вам сподобалися роботи Птолемея Елрінгтона, то ви можете її купити, на дачу чи в офіс. Ціна доступна - від 500 до 7500 британських фунтів :)
STARTUP NEWS