ТехноАрт

Fotodiox Crystal Camera
Гаджети не обов'язково мають бути функціональними. Вони можуть бути просто красивими... Компанія «Fotodiox» з Іллінойсу вирішила спростити вирішення складного завдання вибору подарунка і випустила сувенірні фотоапарати з високоякісного кришталю преміум-класу.

Гіпсові камери. Техно-арт від Даніеля Аршама.
Різноманітні об'єкти сучасності, перетворені на археологічні знахідки, - візитна картка американського скульптора Даніеля Аршама (Daniel Arsham). Митець представив нову серію "побитих часом" фотокамер.

Вірусна зараза як техно-арт
Наприкінці травня 2019 року китайський художник Гуо О Донг (Guo O Dong) продав на аукціоні старий ноутбук з Windows XP, заражений шістьма «найнебезпечнішими вірусами у світі» за 1,3 мільйона доларів!

Труна як витвір мистецтва - бізнес африканських трунарів
Трунарі з регіону Велика Акра (Гана) вважають, що труна має відображати спосіб життя, особливості характеру, або професію покійного. Скажімо, якщо подруга, яка пішла з життя, була свинаркою - отримайте труну у вигляді свині. Якщо померлий фермер був птахівником, то труна у нього буде у формі якоїсь свійської птиці, ну а якщо покійний фанатів від сигар, то, ясна річ, отримаєте труну у вигляді сигари. Я вже не кажу про пілотів, або рибалок - тут і фантазії великої не треба :)

Веломутанти минулого століття чи техно арт?
Велосипеди винаходили, винаходять і будуть винаходити. Тому дуже цікаво відстежувати рух креативної конструкторської думки відносно цього найдемократичнішого транспортного засобу. Давайте подивимось, до чого призводив рух цієї велосипедної думки в середині минулого століття.

Вони блищали сяйвом сталі
У польському містечку Pruszków розташований незвичайний музей - галерея сталевих фігур (Gallery figure stalowych). Ціла колекція з десятків оригінальних скульптур, які були зроблені з металобрухту з місцевого звалища.

«The Eye of Binhai» - футуристична бібліотека в місті Тяньцзін
А ви знаєте, чому класична фраза «Як пройти до бібліотеки?» стала популярною в китайському місті Тяньцзін? Тому, що нову міську бібліотеку в культурному районі Бінхай можна назвати витвором мистецтва і не відвідати її, приїжджаючи в місто, просто моветон. :)

Strandbeest. Еволюція механічного життя творінь Тео Янсена
Кінетичний скульптор з Нідерландів Тео Янсен створює вражаючі кінетичні скульптури з пластмасових трубок і ПЕТ пляшок. Його творіння нагадують живі істоти і призначені для самостійного переміщення і навіть виживання на піщаних просторах морських пляжів. Проєкт Strandbeest Янсен розпочав майже 30 років тому і він присвячений створенню нової форми життя. Згодом істоти, які він створює, житимуть у стадах на порожніх пляжах і харчуватимуться вітром.

Інноваційна переробка сміття, або техно-арт Птолемея Елрінгтона
Питання переробки сміття завжди були важливими в житті сучасного міста. Тим більше, коли вторинну сировину можна пускати в подальше виробництво. У цьому разі сміття стає цінною сировиною, а перероблене сміття - цінним продуктом. То скільки ж коштує перероблене сміття? А це залежить від того, яке сміття і як його перероблено.

Протигазний техноарт? А чому б ні?
Коли шанувальники технічних новинок стоять у черзі за новим девайсом або купують дорогий дизайнерський гаджет - це я ще можу зрозуміти, але чи купили б ви, наприклад, модний протигаз? Не поспішайте відповідати "ні". Тому що серія стильних протигазів від Боба Бассета змушує замислитися...

Show more