Пошук по сайту


Відеопрезентація як інструмент залучення клієнтів

 

Більшість потенційних клієнтів знайомиться з новими сервісами та послугами стартап-компаній виключно через Інтернет. Якщо ваш продукт розрахований на онлайн оформлення та обслуговування, покупцеві (незалежно від сегмента - B2B або В2С) необхідно надати максимум інформації про сервіс або послуги, що купується в мережі Інтернет. У цьому допоможе відеопрезентація вашого продукту.


Масло з комах. Чом би й ні?

 

Вчені з Гентського університету (Бельгія) отримали масло з комах, яке є більш здоровою та ефективною альтернативою вершковому маслу.


Паризький музей сучасного мистецтва від Френка Гері

 

Для створення унікального музею сучасного мистецтва Фонду Loui Vuitton запросили знаменитого архітектора Френка Гері, якому на той час було вже 85 років.

Уже сьогодні новий музей сучасного мистецтва зараховують до знакових споруд XXI століття, де архітектура Гері набуває абсолютно нових форм.

Роботи-офіціанти, роботи-кухарі, роботи-клієнти... Перезавантаження громадського харчування.

 

У шанхайському ресторані свіжих морепродуктів ROBOT.HE клієнтів обслуговують роботи-офіціанти. Швидко, зручно, ввічливо і без чайових :)


Сер Роберт Вотсон-Вотт.

Невідомий, про якого знають усі

 

Шотландський фізик сер Роберт Вотсон-Вотт (13.04.1892 - 5.12.1973) - автор і розробник приладу, який допоміг виграти «Битву за Британію» під час Другої світової війни (за це його було посвячено в лицарі в 1942 році). Цей прилад - радар.


Юліус Фромм.

Кондомних справ майстер

 

3 березня 1883 року народився Юліус Фромм - німецький підприємець, хімік і винахідник перших у світі безшовних гумових презервативів і торговельних автоматів з їх продажу.

Найкращі винаходи 2019 р. Частина четверта.

 

Ми продовжуємо знайомити вас із найкращими винаходами та інноваціями 2019р. за версією журналу ТIME. Цього разу ми розглянемо медичні та соціальні стартапи з категорії «Охорона здоров'я».


100 найкращих винаходів 2019р. Частина третя

 

Ми продовжуємо вас знайомити з найкращими винаходами 2019 року за версією журналу TIME. У цьому розділі ми розглянемо інноваційні рішення та гаджети в категоріях транспорту, поліпшення здоров'я та підвищення ефективності наявних технологій.


Техно-арт від Даніеля Аршама

 

Різноманітні об'єкти сучасності, перетворені на археологічні знахідки, - візитна картка американського скульптора Даніеля Аршама (Daniel Arsham). Митець представив нову серію "побитих часом" фотокамер.



100 найкращих винаходів 2019 року. Частина друга.

 

Найкращі винаходи 2019 року за версією журналу TIME. У категорії Beauty розмістилися інноваційні косметичні засоби та гаджети для перукарень. Сюди потрапило не так багато проектів. Але, на думку експертів журналу, вони дійсно революційні.


Перша на планеті вулиця для сліпих

 

У рамках спеціального проєкту одна з ключових вулиць Тель-Авіва Ібн-Гвіроль стала першою на планеті вулицею, доступною для сліпих і слабозорих людей. Це стало можливим завдяки команді стартапу RightHear і їхньому застосунку для мобільних телефонів з такою ж назвою.


Air Co. Водка з повітря

 

Стартап Air Co пропонує незвичайну технологію виготовлення спирту - не із зерна, а з повітря і води. За словами одного із засновників стартапу Грегорі Константіна, під час виробництва кожної пляшки горілки Air Co. з атмосфери поглинається стільки вуглекислого газу, скільки поглинають вісім дерев, що повністю виросли.


П'ять міфів про старіння мозку

 

Міфи, як відомо, феноменально живучі і практично незнищенні. Давайте розглянемо кілька таких міфів, які багатьма з нас приймаються просто як аксіоми.


Virgo-1. Робот для збирання врожаю помідорів. І не тільки

 

Новий американський агротехнічний стартап Root AI, що заснований 2018 року в Сомервіллі (штат Массачусетс) Джошуа Лессінгом і Раяном Нопфом, поєднує досягнення робототехніки і можливості штучного інтелекту.


Шнобелевська (ігнобелевська) премія 2019

 

Чергова, 29-та за рахунком, церемонія вручення жартівливої нагороди відбулася в театрі Сандерса Гарвардського університету у вересні. 


Зелений карбон.

Нові матеріали з... водоростей

 

Що ми знаємо про водорості? Те, що це рослини, які ростуть у воді? І деякі з них можна вживати в їжу? А як щодо побудувати з водоростей літак або автомобіль? На перший погляд, божевільна ідея! Професор Томас Брюк з Технічного університету Мюнхена так не вважає. Він і його команда розробили процес, який використовує олію з водоростей для створення вуглецевих волокон і матеріалу з них, які тверді, як сталь, але тільки дуже легкі.


«Жирні» флешки це не розкіш, а життєва необхідність

 

На міжнародній виставці CES 2020 у Лас-Вегасі компанія Western Digital Corporation (власник бренду SanDisk) представила зовнішній твердотільний накопичувач рекордної ємності - 8 ТБ. Він оснащений інтерфейсом SuperSpeed USB із пропускною спроможністю 20 Гбіт/с, який також слугує для забезпечення пристрою живленням. Разом із прототипом WD було показано також нові флешки SanDisk Ultra Dual Luxe USB-C на 1ТБ.


11 листопада 1983 року з'явився перший прототип комп'ютерного вірусу

 

11 листопада 1983 року американський аспірант факультету програмування університету Південної Каліфорнії Фред Коен склав програму, яка демонструвала можливість зараження комп'ютера зі швидкістю розмноження вірусу від 5 хвилин до 1 години. Наступного року Коен написав роботу, в якій не тільки передбачив небезпеку поширення вірусів комп'ютерними мережами, а й розповів про можливість створення спеціальних антивірусних програм. До речі, Коен є автором терміна «комп'ютерний вірус».


10 порад організаціям, які шукають підтримки спонсорів

 

Насправді фандрайзинг (збір добровільних пожертв) це не жебрацтво. Це наука. Наука про те, де і як знайти інвестиції, які не потребують повернення.


Рисозбиральний робот-комбайн HuizingHarvest. Випробування

 

Міжнародний постачальник агротехнічних  послуг HuizingHarvest (місто Еммен, Нідерланди) нещодавно відзначив своє десятиліття. У рамках святкування ювілею компанія HuizingHarvest представила свою нову розробку - комбайн-робот для збирання рису.


100 найцікавіших стартапів 2019 року. Частина перша.

 

Наприкінці минулого року журнал Time назвав 100 найцікавіших, на їхню думку, інноваційних проєктів 2019 року. Враховувався не тільки комерційний успіх стартапу, а й його соціальний вплив. Інновації для топ-100 обирали експерти журналу Time з представництв по всьому світу. Щоб потрапити до нього, винахід мав відповідати таким критеріям, як оригінальність, амбіції, креативність, ефективність і, зрештою, повинен був зробити світ кращим :)


Gillette. Історія успіху

 

3 грудня 1901 року американський комівояжер Кінг Кемп Жиллетт запатентував свій винахід - безпечну бритву з двостороннім одноразовим лезом. Винахід отримав назву «Жилет». Кінг Жиллетт придумав не просто ще один прилад для догляду за собою, а прищепив суспільству нову культуру споживання. Замість нудного заточування леза для гоління його стали викидати і міняти на нове.


Startup. Дорожня карта

 

Якщо Ви уважно прочитаєте цю статтю і всі статті за посиланнями, то отримаєте чітке уявлення, що і як треба робити, щоб побудувати успішний стартап. Справа залишиться за малим. Взяти й зробити...


Polaroid. Реінкарнація № 2

 

Наприкінці 2019 року відбулася спроба чергової реінкарнації концепції моментальної фотографії від компанії Polaroid. На ринок вийшла «міні фотолабораторія» миттєвих відбитків під назвою Polaroid Lab. Новий девайс дає змогу роздруковувати фотографії з мобільного телефону без підключення його до комп'ютера і принтера.


APOLLO-11. "Маленький крок для людини, але великий крок для всього людства..."

 

20 липня 1969 року командир екіпажу пілотованого космічного корабля «Аполлон-11» Ніл Армстронг і пілот Базз Олдрін здійснили успішну посадку спускного модулю на супутник Землі.

Першою людиною, яка ступила на Місяць, став Ніл Армстронг. «Маленький крок для людини, але великий крок для всього людства» - знаменита фраза Ніла Армстронга, яку він вимовив, ступаючи на місячну поверхню, ознаменувала кінець “місячних перегонів” або “місячного суперництва” між США і СРСР.



Wristruments - інноваційний самовчитель гри на гітарі.

Історія провалу.

 

Останніми роками з'явилося багато альтернативних способів навчитися гри на гітарі. Це і накладні на гриф гітари світлодіодні індикатори, які показують Вам, які струни затискати, і програмне забезпечення, що обирає акорди з MP3 і показує, як правильно грати, тощо. Стартап Wristruments пропонує свій метод зробити з Вас Джиммі Хендрікса :)


Liberty Pioneer Edition - автомобіль, що літає

 

Нідерландська компанія PAL-V представила першу серійну модель літаючого автомобіля Liberty Pioneer. Триколісний ґіроплан вміщує двох пасажирів і перетворюється з наземного транспортного засобу на літальний апарат за 5-10 хвилин.


Glock. Історія успіху

 

Історія про те, як енергія, наполегливість, оригінальний підхід до використання нових матеріалів і небажання слідувати традиційним курсом дали змогу нікому не відомій фірмі без досвіду і традицій збройової справи увірватися в збройовий світ і змінити світ короткоствольної зброї.


Центр керування польотами місії «Аполлон» став музеєм

 

Славнозвісний центр NASA з керування та контролю за космічними польотами (The Lyndon B. Johnson Space Center, JSC) відкрили у вересні 1963 р., а десять років по тому його перейменували на честь експрезидента США, уродженця Техасу Ліндона Джонсона. Тепер у центрі NASA розташовані відразу два центри керування польотами. Один - «робочий», в якому проходить напружена космічна робота, а другий - відновлений Центр керування польотами місії «Аполлон».


Промислове веб-шпигунство для чайників

 

Для успішної побудови стартап-компанії дуже важливо розуміти не тільки свого споживача і ринок, але і своїх конкурентів. У «маститих стартаперів» напевно є багато своїх методів «спостереження за суперником», ну а тим, хто тільки починає стартапобудівництво, буде корисно дізнатися, як можна, не порушуючи закони, трохи пошпигувати за своїми конкурентами і проаналізувати їх маркетингову стратегію.


«Ізолятор» - стартап 1925 року

 

Перший медичний девайс для лікування синдрому дефіциту уваги та гіперактивності був створений у 1920-ті роки. Він призначався для поліпшення уваги і не дозволяв пацієнтові відволікатися на зовнішні подразники...