· 

Glide - новий підхід до навігації слабозорих людей


Стартап Glidance, що базується у штаті Вашингтон презентує новий девайс під назвою Glide для допомоги в пересуванні незрячим та слабозорим людям.

Як рекламує стартап свій девайс на своєму сайті, Glide - це не просто новий засіб навігації та мобільності, який допоможе вам пересуватися. Це інновація, що визначає нову категорію у світі допоміжних технологій для незрячих та слабозорих людей. Поєднуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з передовою навігаційною робототехнікою та штучним інтелектом, Glide доставить вас туди, куди вам потрібно, комфортно, безпечно і незалежно.

 

Стартап описує свій продукт, як «автономний, самокерований засіб пересування», або, просто, як робота. Замість більш стандартизованого форм-фактора у вигляді тростини, Glide має ручку, прикріплену до бази на колесах.

 

Система вартістю 1500 доларів США (1799 доларів із річною передплатою) наразі перебуває в режимі «плавного запуску» після початкового попереднього замовлення. Система має пару стереокамер глибини та використовує більш технічно складний підхід, ніж девайси подобного типу.

 

Окрім уникнення перешкод, він попереджатиме користувача, коли він наближається до дверей, ліфта, сходів чи узбіччя, і тимчасово заблокує, коли він досягне перехрестя, щоб уникнути зустрічного руху.

Технічні особливості

  • Телескопічна рукоятка зі зручним хватом,
  • Тактильний зворотний зв'язок в ручці.
  • Вбудований динамік, мікрофони та Bluetooth-з'єднання для зворотного зв'язку
  • Кнопки вибору та програмована кнопка «швидкого доступу» на ручці
  • 8-дюймові змінні колеса підвищеної прохідності з інтелектуальним рульовим керуванням, підсилювачем і динамічними гальмами
  • Стереокамера глибини з радіусом дії 50 футів і датчики ближнього радіусу дії для виявлення перешкод і обривів
  • Акумуляторна батарея підтримує працездатність девайсу понад 6 годин активного використання з інтелектуальним режимом очікування протягом усього дня. Заряджається за допомогою стандартного кабелю USB-C.
  • Вага девайсу 2,7кг.

Навігаційні функції

  • Автоматичне керування та гальмування
  • Виявлення шляху та керування рухом
  • Уникнення перешкод з виявленням повітряних перешкод.
  • Первинне виявлення та наведення на ціль (двері, пішохідний перехід, сходи тощо)
  • Голосове введення
  • Додаток-компаньйон для налаштування та входження в систему, налаштувань пристрою та бездротових оновлень.

Продаж девайсів планується на прикинці 2025 року. На сьогодні  Glidance вже зібрав 1,5 мільйона доларів на попередніх заявках та отримав інвестиції на  5 мільйонів доларів.

 

 

STARTUP NEWS


Радимо почитати:

Ультрамініатюрний кардіостимулятор,  який згодом здатен нешкідливо розсмоктуватися.

Інженери з Північно-Західного університету створили надсучасний ультрамініатюрний кардіостимулятор, який можна ввести пацієнту за допомогою звичайного шприці, та не виймати його, бо він згодом здатен нешкідливо розсмоктуватися. Цей новий пристрій, особливо корисний для немовлят, що страждають на вроджені вади серця, оскільки він є менш травматичною альтернативою традиційним кардіостимуляторам.


 

Експериментальне повністю штучне серце було визнано журналом TIME найкращою інновацією 2024р в сфері медичної інженерії. 

Інноваційне повністью штучне серце BiVACOR здатне працювати нескінченно довго, що, можливо, взагалі усуне потребу в трансплантації живих органів.


 

Медична інженерія та охорона здоров'я. Найкращі винаходи 2019 р.   

Ми продовжуємо знайомити вас із найкращими винаходами та інноваціями 2019р. за версією журналу ТIME. Цього разу ми розглянемо медичні та соціальні стартапи з категорії «Охорона здоров'я».


Theranos. Історія грандіозної афери 

Исторія про те як за 10 років на особистій харизмі та готовності брехати в очі інвесторам 31-летняя бывшая студентка Стэнфорда побудувала «потьомкінську» медичну стартап-компанію Theranos, яку оцінювали в $9 мільярдів. Ще не так давно історія засновниці компанії Theranos Елізабет Холмс була схожа на казку: інвестори несли їй гроші, а вона обіцяла переворот у медицині. Але у2022 році засновники стартапу вирушили за ґрати. Що призвело до цього? 


 

TensorTip - перший неінвазивний глюкометр

Ізраїльський стартап Cnoga Medical Ltd. розробив технологію контролю рівня глюкози в крові без забору крові для аналізу. Портативний персональний пристрій TensorTip дає змогу точно і неінвазивно контролювати рівень глюкози в крові на основі алгоритму аналізу змін кольору пальців пацієнта.


 

«Ізолятор» - стартап 1925 року 

Перший медичний девайс для лікування синдрому дефіциту уваги та гіперактивності був створений у 1920-ті роки. Він призначався для поліпшення уваги і не дозволяв пацієнтові відволікатися на зовнішні подразники...