Японія завжди була багата на цікаві винаходи. Чому? Може причина в «острівній» психології, багатовіковій закритості від світу та унікальному генотипі? Може саме це в комплексі й сформувало незвичайний японський підхід до інновацій? Їхні винаходи розраховані на свій внутрішній ринок і не завжди масштабуються для інших країн. Однак оригінальність і несподівані рішення японських винахідників не можуть не захоплювати!

Представляємо новий проект від компанії Leo Palace 21 під назвою «Чоловік за фіранкою» (Man on the Curtain). Новинка дає змогу відкидати на вікно тінь у вигляді рухомого чоловічого силуету. Проектор із певною програмою призначений для самотніх дівчат і, за задумом творців, має ввести в оману гіпотетичних злочинців.
Багато молодих японців вирушають вчитися або працювати в Токіо. Більшість із них винаймають житло поодинці. І хоч Токіо вважається досить безпечним мегаполісом, іноді самотні дівчата стають об'єктами уваги зловмисників.
Щоб жінкам, які орендують квартири без сусідів, було спокійніше, компанія Leo Palace 21 розробила систему «Чоловік за фіранкою». Програма відкидає на штори силует рухомого чоловіка, щоб його було видно з вулиці. Проектор керується зі смартфона.

Уявні бойфренди вміють займатися боксом і карате, грати на гітарі, пилососити, читати газети і тягати гантелі.
Чому не можна просто поставити перед вікном картонну фігуру? Творці програми вважають, що силуети рухомих акторів виглядають максимально реалістично. Зараз у програмі 12 опцій (12 відеосюжетів різних дій уявних чоловіків).

Кожен відеосюжет триває 30 хвилин. Система дає змогу запрограмувати цикл із кількох опцій поспіль, які триватимуть шість годин без повторення кадрів.
Для того, щоб проекція була якомога натуральнішою, виробники радять використовувати білі штори з тонкою текстурою, вмикати девайс у темряві, не використовувати матове скло у вікнах і не закривати жалюзі.
Ось як, наприклад, виглядає імітація чоловіка - читача газети.
STARTUP NEWS